Інженерні рішення - Тиск

Комерційний контакт Запитання? Знайдіть контакт поблизу.

Ваші вимоги - наше рішення

Ми розглядаємо себе не лише як постачальника високоякісної вимірювальної техніки, але й як компетентного партнера, здатного разом із вами створювати індивідуальні рішення. На основі ваших конкретних застосувань та в тісній співпраці з вами, ми готові розробити продукти, які будуть створені спеціально для вас.

.

Ваші переваги

  • Індивідуальні рішення для вимірювання тиску
  • Короткі терміни виконання та низькі витрати
  • Контакти по всьому світу через дочірні компанії та партнерів з дистрибуції
  • Першокласна якість і всесвітньо визнаний досвід
  • Багаторічний досвід у технологіях вимірювання тиску та великосерійному виробництві
  • Надійність постачання завдяки високим виробничим потужностям
  • Високий інноваційний потенціал завдяки кваліфікованим інженерам-розробникам

Реалізація Вашого індивідуального рішення

Сконструюйте з нами свій ідеальний вимірювальний прилад – будь то електронний, електромеханічний чи механічний – WIKA пропонує великий вибір. Природно, ми також поєднуємо це, залежно від вимог, з відповідним приладдям (підключення) або з мембранним розділювачем для найскладніших завдань вимірювання. Це включає в себе наш досвід численних реалізованих проектів, за допомогою яких ми маємо перевірені рішення та компоненти, на які ми можемо спиратися. За потреби ми адаптуємо наші системи до вашої індивідуальної програми або розробимо нові.

Зв’яжіться з нами – ми раді надати вам консультацію!


Electronic pressure sensors

We offer a complete portfolio of electronic pressure sensors. Whether ceramic thick film, metal thin film or piezoresistive – the full range of today’s leading sensor technologies are developed and produced by us in-house.

Various pressure sensors are available as a basis for your individual solution:


Мембранні розділювачі

За допомогою мембранних розділювачів прилади для вимірювання тиску можна адаптувати навіть до найскладніших умов. Велика кількість конструкцій і комбінацій матеріалів, які ми пропонуємо, дають змогу витримувати дуже широкий діапазон тисків, навіть при екстремальних температурах і з найрізноманітнішими середовищами. Окрім стандартних матеріалів, майже для всіх приладів доступні численні спеціальні конструкції. Таким чином, наші мембранні розділювачі також знаходять багато застосувань у певних сферах застосування, наприклад, у гігієнічних застосуваннях або у вибухонебезпечних зонах.

Однак, якщо вам потрібна спеціальна розробка – не проблема: ми з радістю врахуємо ваші побажання та вимоги та передамо їх нашій розробці, щоб разом з вами підготувати відповідне інженерне рішення.

Wish list - Documents (0)

There are currently no documents on your wish list. You can add any document from the download area to your wish list. To do this, select the desired language using the flag symbol.

The maximum number of 20 entries was reached.

To receive your download link via e-mail, enter your address here:

The e-mail address is invalid.

  • 0