Авторські права

ТОВ "ВІКА Прилад"
вул. Генерала Алмазова, 18/7, оф. 101, Київ, 01133
Тел. +38 (044) 496-83-80
Електронна адреса: info@wika.ua

Авторське право
Цей Інтернет-сайт ТОВ «ВІКА Прилад» захищений авторським правом. Всі права захищені. Вміст цього веб-сайту (текст, зображення, графіка, звук, відео та анімаційні файли тощо) і те, як він організований, є предметом авторського права та інших законів щодо захисту інтелектуальної власності. Їх заборонено копіювати, обробляти, змінювати або надавати третім особам у будь-якій формі без прямої письмової згоди ТОВ «ВІКА Прилад». Деякі веб-сторінки WIKA також містять зображення, на які поширюється авторське право третіх осіб. Якщо немає вказівок на протилежне, вимоги законодавства застосовуються до всіх використовуваних торгових марок.

Гарантія
Цей веб-сайт створено з максимальною ретельністю. Однак не можна гарантувати, що надана інформація є актуальною, правильною чи повною. Те саме стосується всіх інших сторінок Інтернету, на які посилаються гіперпосилання. ТОВ «ВІКА Прилад» не несе відповідальності за вміст веб-сторінок, доступ до яких можна отримати через такі з’єднання. Крім того, ТОВ «ВІКА Прилад» чітко виключає відповідальність за шкоду, спричинену прямо чи опосередковано в результаті використання цієї Інтернет-сторінки (за умови, що шкода не є результатом зловмисності чи грубої недбалості).

Примітка до розділу "Кар'єра"
Для зручності читання ви побачите, що текст у розділі «Кар’єра» написаний лише в чоловічій формі. Звичайно, ці описи в усіх випадках не стосуються певної статі.