Інженерні рішення - Cили

Комерційний контакт Запитання? Знайдіть контакт поблизу.

Ваші вимоги – Hаше рішення

Чи важливі для вас швидкий вихід на ринок, точність, а також безпека інвестицій і надійність: у портовій логістиці, машинобудуванні, кранах і підйомних механізмах, медичному чи сільськогосподарському машинобудуванні чи в іншій сфері застосування? Надійне вимірювання сили WIKA є вирішальним фактором. У нас є правильне рішення – або ми розробимо його разом з вами.

Спеціальні запити для наших інженерів є звичайною справою

Коли мова йде про індивідуальні вимоги до вимірювання сили, ми розробляємо відповідні рішення разом з вами. Для оптимальної геометрії та ідеального позиціонування датчика сили ми використовуємо метод кінцевих елементів (FEM). Завдяки цьому проектні дані оцінюються та моделюються реальні ситуації. Наші виробничі лінії також розроблені для прототипів, спеціальної геометрії та малих партій.

Індивідуальні рішення вимагають глибоких знань технологій, процедур і процесів застосування. Наша претензія така: від датчиків сили як допоміжних компонентів до «інтелектуальних» вузлів з оптимально інтегрованими рішеннями для вимірювання сили. Для цього ми впроваджуємо тонкоплівкові датчики з будь-якою геометрією компонентів, визначеною або розробленою нами. В першу чергу ми разом з вами аналізуємо всі вимоги – при необхідності, на місці. Ми визначаємо основні характеристики, аналізуємо умови монтажу та експлуатації і часто вже на цьому етапі розробляємо початкові рішення. Наша команда інженерів супроводжуватиме вас від вибору оптимального рішення, через тестування та будь-яку необхідну сертифікацію, аж до переходу до виробництва. Висока особиста відданість і компетентність є для нас зрозумілими.

Зв’яжіться з нами – ми раді надати вам консультацію!

Brochure

Force measurement is a matter of trust

Wish list - Documents (0)

There are currently no documents on your wish list. You can add any document from the download area to your wish list. To do this, select the desired language using the flag symbol.

The maximum number of 20 entries was reached.

To receive your download link via e-mail, enter your address here:

The e-mail address is invalid.

  • 0