Ручні калібратори

Ручні прилади та калібратори для точного вимірювання та запису профілів тиску

Портативні калібрувальні прилади – для мобільного використання, для забезпечення точних вимірювань та їх запису. Для даних приладів існують взаємозамінні перетворювачі тиску з діапазонами вимірювання до 8000 бар.  Завдяки цьому, портативні калібратори особливо добре підходять в якості приладів для проведення тестувань, у широкому переліку застосувань та великій кількості промислових галузей. Значення вимірювань, які було записано за допомогою калібраторів, можуть бути в подальшому опрацьовані за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення.Деякі калібратори мають функцію запису даних до своєї вбудованої пам’яті; цю інформацію можна передати на ПК. Опціонально, сертифікат калібрування може бути створений за допомогою програмного забезпечення WIKA-CAL.

Послуги калібрування

Довірте калібрування та технічне обслуговування ваших вимірювальних приладів компетентному партнеру.

Подробиці
Комерційний контакт Запитання? Знайдіть контакт поблизу.


WIKA-Cal

Would you like to create calibration certificates or logger protocols? Our software is available as a demo version for a cost-free download.

Wish list - Documents (0)

There are currently no documents on your wish list. You can add any document from the download area to your wish list. To do this, select the desired language using the flag symbol.

The maximum number of 20 entries was reached.

To receive your download link via e-mail, enter your address here:

The e-mail address is invalid.