Інженерні рішення - Pівня

Комерційний контакт Запитання? Знайдіть контакт поблизу.

Ваші вимоги – Hаше рішення

WIKA є світовим лідером на ринку технологій вимірювання тиску, температури та рівня. Працюючи разом з вами, ми розробляємо комплексні рішення на основі наших високоякісних компонентів вимірювальної технології, які остаточно інтегруються у ваші бізнес-процеси. Також у сфері вимірювання рівня індивідуальні вимоги вимагають індивідуальних рішень: будь то особливо великі чи високоточні вимірювання рівня – це наша пристрасть.

Ми пропонуємо широкий асортимент приладів для вимірювання рівня для температур до 450 °C або діапазонів тиску до 600 бар.

Основна частина розробок застосована до індивідуальних рішень для найрізноманітніших застосувань у хімічній, фармацевтичній, морській та нафтовій, суднобудівній та харчовій промисловості, а також для машинобудування та заводобудування, водоочисних установок і все частіше для великий сектор екологічної інженерії.

Наші кваліфіковані співробітники завжди налаштовані на пошук вирішення конкретних проблем клієнтів. Новітні технології виробництва, безкомпромісне управління якістю, а також національні та міжнародні схвалення є ще одними передумовами доброго імені нашої компанії.

Зв’яжіться з нами – ми раді надати вам консультацію!

Wish list - Documents (0)

There are currently no documents on your wish list. You can add any document from the download area to your wish list. To do this, select the desired language using the flag symbol.

The maximum number of 20 entries was reached.

To receive your download link via e-mail, enter your address here:

The e-mail address is invalid.

  • 0